Kim jestem i skąd pochodzę – krótka historia o mnie

Kim jestem i skąd pochodzę – krótka historia o mnie

Kim jestem?

Jestem Anna, urodziłam się w małym miasteczku na Podlasiu. Moi rodzice prowadzili gospodarstwo rolne, więc od najmłodszych lat nauczyłam się troszczyć o zwierzęta i uprawy. Moja rodzina zawsze stawiała na wartości tradycyjne i ciężką pracę, co bardzo mnie wychowało.

Skąd pochodzę?

Moje dzieciństwo upłynęło mi w miłym ciepłym domu, wśród kochających rodziców i moich dwóch sióstr. Często wspominam wspólne chwile spędzone na polach czy przy wigilijnym stole. To właśnie tam nauczyłam się szacunku do natury i tradycji.

Krótka historia o mnie

Po ukończeniu szkoły podstawowej, wyjechałam do większego miasta, aby zdobyć wykształcenie. Studiowałam na kierunku związany z rolnictwem, ponieważ zawsze chciałam kontynuować tradycje rodzinne. Po zdobyciu dyplomu wróciłam do swojego rodzinnego miasteczka, gdzie teraz zarządzam gospodarstwem razem z moim mężem.

Co jest dla mnie ważne?

Dla mnie najważniejsze są wartości rodzinne, praca oparta na tradycji i szacunek do natury. Cieszę się, że mogę kontynuować dzieło moich rodziców i pielęgnować nasze gospodarstwo. Mam nadzieję, że moje dzieci również znajdą w sobie miłość do rolnictwa i będą kontynuować rodzinne tradycje.